Indrė ir Saulius

Indrės ir Sauliaus šventei turėjome nufilmuoti ceremoniją ir vakarinę dalį, bei nufotografuoti vakarinę dalį. Ceremoija vyko Vilniaus arkikatedroje, ją filmavome dviese, o vakarinė dalis - Anykščių juostoje, kur Miglė filmavo, o Kipras fotografavo. Idėja buvo video atskirti ceremoniją ir vakarinę dalį, skiriant vienodai dėmesio abiems dalims. Štai ir filmavimo rezultatas.

Eglė ir Arnas

Eglė ir Arnas norėjo mūsų fotografavimo ir filmavimo paslaugų iki vakarinės dalies, todėl susitikome su jais per pasiruošimą viešbutyje, įamžinome jų susitikimą ir keliavome į Vilniaus senamiestį pasivaikščioti ir išgerti kavos bei suvalgyti Eglės ir Arnos labai mėgstamų saldumynų. Vėliau keliavome į Bernardinų sodą, kur vyko ceremonija, o po jos likome ten toliau fotografuotis ir filmuotis. Labai jautri akimirka buvo, kai jaunieji vienas kitam sakė įžadus, kurių niekas daugiau negirdėjo, tik jie dviese, o mums buvo didelis džiaugsmas galėti visa tai įamžinti. Darbą pabaigėme šventės vietoje po sveikinimų.

Akvilė ir Lukas

Akvilės ir Luko ceremonija vyko ant Pučkorių piliakalnio ir nors buvo keli trukdžiai (jaunosios kojos lūžiai ir draudžiama zona skraidyti dronams), visus juos pavyko įveikti ir ceremonija bei šventė buvo nuostabios ir labai jautrios.
Video formatas - svarbiausios dienos akimirkos, visur keliavome kartu ir įamžinome jaunųjų dieną nuo ceremonijos iki pat vidurnakčio.

Kamilia ir Vidmantas

Su Kamilia ir Vidmantu praleidome visą dieną, nuo susitikimo namuose, fotosesijos Vilniaus senamiestyje, ceremonijos Kernavės bažnyčioje iki šventės Kernavėje. Įamžinome visas svarbiausias dienos akimirkas, pasidarėme dvi fotosesijas ir nufilmavome dienos video.