Kainos

Mes ypatingai mėgstame fotografuoti vestuves, tai tokia graži, kupina geros nuotaikos, laimingų žmonių ir begalės šypsenų šventė. Dirbti vestuvėse, tikrai nuoširdžiai, mums yra labai didelis džiaugsmas.

Kaip ir visos vestuvės yra skirtingos, taip ir fotografo poreikis joms taip pat. Pateikiame kelis skirtingus variantus, kad būtų legviau susigaudyti, bet informuojame, kad visos kainos yra derinamos konkrečiam atvejui, pagal jūsų poreikius ir mūsų galimybes.

Svarbu žinoti:

  • įmanomi visi jūsų sugalvoti variantai.

  • fotosesijoje dalyvauja dronas (jam reikėtų papildomų 30 minučių).

  • papildomai gali kainuoti kuras ir maitinimas, jei šventė ilga ir/arba toli nuo Vilniaus.

  • pasirašome sutartį, kad visiems viskas būtų aišku ir ramu.

  • dirbame su individualios veiklos pažyma ir už paslaugas išrašome sąskaitą.

  • kaina yra su įskaičiuotais mokesčiais.

Taip pat siūlome ir video paslaugą - 3-5 minučių video su svarbiausiomis jūsų šventės akimirkomis. Tai papildomai kainuos 200-300 eurų (priklausomai nuo valandų šventės dieną).Prieš pasirašydami sutartį, visuomet susitinkame su jaunaisiais, iš patirties žinome, kad tiek mums yra gerai pažinti jaunuosius, tiek ir jausniesiems pažinti tuos,, kurie praleis nemažą laiko tarpą kartu su jais, vieną gražiausių ir svarbiausių jų gyvenimo dienų.

Ceremonija + mini fotosesija arba tik fotosesija

Trukmė - iki trijų valandų

Nuotraukos - 150 vnt.

Kaina - 600 eurų

Dažniausiai šį variantą renkasi poros organizuojančios nedidelę šventę, poros po ceremonijos skubančios į medaus mėnesį arba poros, kurios tiesiog nori nedidelės fotosesijos.

Beje, šį variantą rinkomės ir mes, kai tuokėmės, žinoma pas kitą fotografę, bet variantas ceremonija ir mini fotosesija mums tiko tobulai.

Ceremonija + fotosesija + dalis šventės/pasiruošimo

Trukmė - iki aštuonių valandų

Nuotraukos - 200-250vnt.

Kaina - 900 eurų

Pagrindiniu akcentu tampa fotosesija, kuriai dažniausiai skiriamos dvi/trys valandos, lankomos viena arba dvi lokacijos, na ir žinoma ceremonija (dažniausiai ir sveikinimai).

Prie šio varianto dažnai pridedame pasiruošimą. Skirtingoms poroms, tai reiškia skirtingus dalykus, kartais tai būna tėvų išlydėjimas ar kitos šeimos tradicijos prieš ceremoniją, kitos poros rytą leidžia kartu smagiai pusryčiaudamos, variantų yra daugybė, viskas priklauso nuo jūsų norų.

Visos dienos fotografavimo paslaugos

Trukmė - nuo ryto iki 24val.

Nuotraukos - 400-450vnt.

Kaina - 1200 eurų

Jei nenorite sukti galvos dėl valandų, planuojate didelę šventę ar tiesiog norite kuo daugiau prisiminimų, šis variantas puikiai tiks jums.

Pradedame nuo pasiruošimo arba nuo ceremonijos ir baigiame dažniausiai vidurnaktį.

Per dieną užfiksuojame visas svarbiausias šventės akimirkas, sveikinimus, linksmybes, tradicijas, padarome dviejų/trijų valandų fotosesiją.