Mes, tai Miglė ir Kipras, esame šeima, kuri kiekvieną dieną gyvena fotografija ir viskuo kas su ja susiję. Mūsų darbai ir laisvalaikis sukasi aplink fotografiją, įvairius eksperimentus ir kasdienes fotosesijas.

I SHOOT PEOPLE FOR MONEY yra mažas mūsų šeimos fotografijos verslas, kurį puoselėjame kiekvieną dieną. Kipras į fotografiją paniręs jau beveik penkiolika metų. Miglė į fotografiją atėjo prieš penkis metus, sukūrę šeimą, labai natūraliai pajutome, kad galime jėgas sujungti ir čia. Todėl jau kūrį laiką dirbame kartu, fotografuojame, kuriame projektus, organizuojame kursus ir kitus dalykus.

Pagrinde fotografuojame vestuves, tai tokia graži šventė ir dirbti jos metu mums labai patinka, ta gera nuotaika ir laimingi žmonės aplink nuteikia ypatingai gerai. Tačiau neatsisakom ir asmeninių ar šeimos fotosesijų, taip pat dirbame su įvaizdinėmis fotosesijomis, prekių fotografavimu ir pan. Todėl jei jums reikia fotografų pasklaugų - kreipkitės!

Taip pat organizuojame fotografavimo kursus, juose mokome kaip gi veikia tie fotoaparatai, nenorime, kad jūsų fotikai dulkėtų lentynose, siekiame, kad jie jus džiugintų. Ateityje planuojame ir daugiau kursų, viską kuriame po mažą žingsnelį.

Mūsų kontaktai:

Miglė Oželytė
migleozelyte@gmail.com
860841022

Kipras Kublickas
k.kublickas@gmail.com
867353511

Susisiekite su mumis