Samanta ir Edvardas

Su Samanta ir Edvardu pirmą susitikimą organizavomės nuotoliniu būdu. Su visais jaunaisiais stengiamės susipažinti prieš vestuves, ir mums yra gerai pažinti žmones, kuriuos fotografuosime ir jauniesiems gerai susipažinti su tais, kurie praleis nemažą laiko tarpą kartu su jais, vieną gražiausių ir svarbiausių jų gyvenimo dienų.

O šventės dieną susitikome Kaune, tai buvo labai karšta rugpjūčio diena, tą dieną kepino virš 30 laipsnių karštis, todėl džiaugėmės, kad fotosesiją daryti nusprendėme VDU botanikos sode, tikėjomės bent šiek tiek pasislėpti nuo karščio.

Beeet, kartu su jaunaisiais pamatę botanikos sodo šiltnamius, vis tiek nusprendėme, kad lauko mums nepakaks ir nukeliavom į juos :DD

Ir rezultatas mus labai džiugina, nes turėjome tik vieną lokaciją, bet išnaudojome jos įvairumus ir gavome labai gražių kadrų.

Fotosesijai turėjome dvi valandas, bet kadangi nekeitėme lokacijos, fotografuotis pilnai pakako ir pusantros valandos, o po fotosesijos dar spėjome ir ledų visi kartu suvalgyti.

Po ledų išvykome į Maironio muziejaus kiemelį, kur vyko ceremonija, ten jau laukė visas būrys svečių. Po humanistinės ceremonijos vyko sveikinimai ir vakarienė viename Kauno restorane. O po gerų dviejų mėnesių jauniesiems atidavėme 350 jų šventės akimirkų.