Marija ir Robertas

Prisimindamas Marijos ir Roberto vestuves pirmiausia prisimenu du dalykus – buvo žiauriai linksma ir žiauriai karšta. Tai buvo vienos karščiausių vestuvių praėjusį sezoną ir tikrai vienos produktyviausių.

Diena prasidėjo anksti, į automobilį susikroviau visą techniką, pasiėmiau atsarginius rūbus, nes esant tokiam karščiui, norint išlikti šviežiam nėra lengva, pamojavau žmonai ir trijų savaičių dukrytei ir pasukau raktelį. Ir nieko. Mano senukas mersas nusprendė, kad nori į pensiją būtent tą dieną. Gerai, kad yra trumpalaikė automobilių nuoma, staigiai susiradau automobilį, man pasisekė, nes bėgimo atstumu visur aplink jis tebuvo vienas, vėl susirinkau visą techniką, terbas su rūbais ir pasileidau bėgti ir vietoje buvau anksčiau už jaunuosius.

Su Marija ir Robertu sutarėme, kad susitiksime gerokai prieš ceremoniją ir pasidarysime fotosesiją dar prieš jiems susituokiant, taip ir padarėme, fotosesija vyko prie Operos ir baleto teatro, Gedimino prospekte, spėjome ir iki Katedros nukeliauti ir Vilniaus gatvėje pasifotografuoti, o po fotosesijos keliavom į Kairėnų botanikos sodą, kur vyko ceremonija ir ANTRA fotosesija!

Per pietus jau turėjome dvi fotosesijas, dalį nuotraukų spėjau perduoti ir vestuvių organizatoriams, kad jauniesiems atvykus į šventę būtų galima pasidžiaugti keliais fotosesijos kadrais, spėjome ir atsipūsti, pailsėti, išgerti kavos ir pasislėpti nuo kaitros.

Vėliau sekė šventė su daug žaidimų, šokių ir puikia kompanija, viską vainikavo fontanų šou. O aš sėdau į išsinuomotą automobilį ir grįžau namo su visiškai užpildytom atminties kortelėm ir nudegusia nosimi. Po poros mėnesių jaunieji gavo beveik 900 sutvarkytų nuotraukų, kurių dalį galima pamatyti čia.