AKVILĖ IR LUKAS

Šios vestuvės buvo tikrai kitokios, jas lydėjo keli rimti iššūkiai, bet kaip ir kitur, taip ir čia, juos įveikus, dabar viską prisiminti yra dar maloniau.

Pirmiausia susitikę su jaunaisiais dar žiemą, sužinojome, kad jų ceremonija bus humanistinė ir vyks ant Pučkorių piliakalnio. Labai laaabai mėgstame humanistines ceremonijas, jos būna labai asmeniškos ir tuo pačiu laisvos, jei tuoktumėmės dabar, rinktumėmės būtent tokią ceremoniją :)

Sužinoję ceremonijos lokaciją, pavasarį keliavome apsižiūrėti vietos, kad žinotume kas kaip, visuomet mėgstame apsižiūrėti vietas, kuriose dar nesame dirbę, pasikėlėme droną ir sužinojome, kad Pučkorių piliakalnis yra neskraidymo zonoje, dėl netoliese gyvenančio vieno aukšto mūsų valstybės pareigūno. Kadangi Akvilė ir Lukos labai norėjo vestuvių įamžinimo dronu, mums neliko nieko kito kaip tik įgyvendinti jų norus. Ilgai netrukus išsiaiškinome, kad galime gauti leidimą skristi, todėl pristatę reikalingus dokumentus, gavome leidimą įamžinti jų ceremoniją su dronu.

Kai jau atrodė, kad visi trukdžiai panaikinti, nuėję į paskutinį susitikimą su jaunaisiais, pamatėme Akvilę su ramentais ir gipsuota koja. Buvo neramu, kaip viskas vyks, kaip Akvilė užlips į piliakalnį ant kurio vyks ceremonija, kaip mums seksis fotosesija, kurioje taip pat turėjo dalyvauti ir jaunųjų kalytė Mėta, bet išankstinis planavimas ir gera komunikacija padaro savo darbą. Fotosesijai suplanavome labai konkrečias vietas šalia piliakalnio, kad niekur toli nereikėtų eiti, fokusavomės ant stovimų pozų, jas apgalvojome iš anksto, nes didelę dalį mūsų darbo užima kadrų gaudymas, kai jaunieji vaikšto ir šnekučiuojasi, o šioje situacijoje to padaryti negalėjome, todėl namų darbai labai pasiteisino ir fotosesijos rezultatais esame labai patenkinti visi :)

Po fotosesijos keliavome į Kupolą, kuriame vyko vakarinė dalis, kadangi dirbome čia ne pirmą kartą, labai džiaugiamės, kad šventė vyko ten, nes žinojome, kad ten dirba puiki komanda, ir jokių netikėtumų ten nebus. Viskas praėjo labai sklandžiai, o Akvilė fantastiškai pademonstravo kaip prašokti visą vakarą tik su viena koja ir be jokių ramentų, niekas nesutrukdė atšvęsti vestuves kaip reikiant!

Po poros mėnesių atidavėme jauniesiems apie 500 jų šventės akimirkų. Kelios iš jų žemiau, kaip ir pačių Akvilės ir Luko atsiliepimai.

Atsiliepimai